elektrotechnici sutazili intro

Spoločnosťou VSD, a.s. bola dňa 07.11.2018 vyhlásená súťaž na tému "Využitie elektrických vedení vn a nn pre aplikácie". Išlo o 12. ročník tímovej súťaže škôl.

exkurzia KIA motors intro

Dňa 5.3.2019 sa žiaci I.A, I.C a dvaja žiaci II.C pod dohľadom pedagogického dozoru Ing. Mgr. M. Kalanina, Ing. J. Kovaľa a Ing. V. Mikitovej zúčastnili exkurzie v KIA MOTORS Žilina.

skolske kolo SOC intro

Dňa 26.02.2019 sa uskutočnilo školské kolo už 41. ročníka súťaže SOČ. Stredoškolská odborná činnosť je súťaž zameraná na 17 odborných oblastí (prírodovedné, technické, humanitné a spoločensko-vedné odbory), ktorej cieľom je podpora a vyhľadávanie talentovaných a nadaných žiakov SŠ.

HAMFO sutaz

Regionálna súťaž a výstava amatérskej fotografie v Humennom, ktorá v záhlaví nesie meno významného humenského fotografa je pravidelným základným postupovým kolom v oblasti záujmovej umeleckej činnosti. Súťažná porota spomedzi takmer 90 fotografických diel v kategóriách čiernobiela a farebná fotografia, cykly a série a multimediálna tvorba, ocenila a k prezentácii vybrala 43 diel.

biblicka olympiada intro

Dňa 6. februára 2019 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Predmetom súťaže boli vybrané knihy Svätého písma: Starý zákon Kniha Rút a Prvá kniha kráľov, Nový zákon – Evanjelium podľa Matúša. Spoločnou témou vybraných kníh – Vernosť Pánovi.

zachrana netopiera intro

I všedný deň môže byť bohatý. Aký by človek mal byť? Podľa môjho názoru človek je taký, aký je a záleží od okolností, aby to dobré, čo má v sebe mohol úspešne v živote realizovať.

Exkurzia FBERG TUKE intro

Dňa 22.1.2019 sa trinásť vybraných druhákov a tretiakov našej školy zúčastnilo exkurzie na ústave riadenia a informatizácie priemyselných procesov, FBERG TUKE v Košiciach.

Mikulasska horolezecka sutaz intro

Dňa 11.12.2018 Horolezecký oddiel Humenné zorganizoval po roku pre členov horolezeckého krúžku pri SOŠ technickej a nováčikov z horolezeckého oddielu Mikulášsku lezeckú súťaž v športovom lezení na rýchlosť a zručnosť na umelej stene v športovej hale.