vystup na Krivan 2 intro

Súčasní študenti uprednostňujú hlavne telesnú nečinnosť a čoraz viac podliehajú stereotypu pretechnizovanej modernej doby, kde sa pohyb v akejkoľvek podobe nenosí. No nájdu sa aj takí, ktorým telesný pohyb a fyzické zaťaženie organizmu, slúžia k rozvoju telesnej zdatnosti a výkonnosti, a tu sa snažia získavať vo voľnej prírode.

horolezecky duathlon 2018 intro

Horolezecký oddiel v Humennom tradične začiatkom júna usporadúva súťaž s názvom Horolezecký duatlon. Súťaž pozostáva z 2 disciplín: Lezenia, kde dvojice lezú štyri cesty obtiažnosťou IV až V+ na čas a behu do vrchu v ktorej dvojica beží z parkoviska pod lezeckou oblasťou náučným chodníkom na Tretiu skalu.

Challenge day intro

30. mája 2018 sa po celom svete mestá, organizácie, ale aj jednotlivci zapojili do priateľskej korešpondenčnej medzinárodnej súťaže World Challenge Day 2018, ktorej hlavným cieľom je motivovať čo najviac ľudí, aby boli fyzicky aktívni akoukoľvek aktivitou (prechádzka, práca v záhradke, korčuľovanie, bicyklovanie, beh, plávanie, fitnes a množstvo iných športových a pohybových aktivít), ktorá zvýši tepovú frekvenciu srdca po dobu 15 minút nepretržite.

lezecka sutaz intro

Dňa 7.12.2017 horolezecký oddiel Humenné zorganizoval pre členov horolezeckého krúžku pri SOŠ technickej Humenné a nováčikov z horolezeckého oddielu Mikulášsku lezeckú súťaž v športovom lezení na rýchlosť na umelej stene v športovej hale.

stolny tenis

Dňa 15. novembra 2017 sa v CVČ Dúha v Humennom konalo okresné kolo žiakov stredných škôl v stolnom tenise družstiev.

krajske kolo futsal intro

Dňa 21.11.2017 sa družstvo našej školy zúčastnilo krajského kola vo futsale žiakov stredných škôl, ktorý sa konal v Športovej hale Hotelovej akadémie v Prešove.

Účastníčky okresného kola žiačok v stolnom tenise

Dňa 16. novembra 2017 sa v CVČ v Humennom konalo okresné kolo v stolnom tenise žiačok stredných škôl.

OK Futsal intro

Dňa 20. októbra 2017 sa v mestskej športovej hale v Humennom uskutočnilo okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl, ktorého sa zúčastnila aj naša škola a spomedzi 10 mužstiev naša škola získala vynikajúce prvé miesto a postúpila na krajské kolo.