Konverzacia v CUJ

Vo februári sa v Prešovskom kraji konali olympiády v cudzích jazykoch. Našu školu reprezentoval žiak Peter Gerboc z triedy IV.A, ktorý v kategórii 2D dosiahol úspech v nemeckom ako aj anglickom jazyku.

SK biblickej olympiady intro

Dňa 5. februára 2018 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Predmetom súťaže boli vybrané knihy Svätého písma: Starý zákon – Genezis kapitoly 12- 50, Nový zákon – Evanjelium podľa Marka. Spoločnou témou vybraných kníh – Poslušnosť Božiemu hlasu.

chemia

V dňoch 1. a 2. februára 2018 chemici súťažili v školskom kole chemickej olympiády v kategórii EF.

ekonomicka olympiada intro

Do 1. ročníka celoslovenskej súťaže „Ekonomická olympiáda“ sa zapojili aj študenti našej školy. Svoje znalosti z ekonómie a financií si vyskúšali v online testovaní v školskom kole, ktoré sa uskutočnilo dňa 18.01.2018.

Konverzacia v CUJ

V dňoch 17.1.2018 a 18.1.2018 sa uskutočnili obvodné kolá Olympiády v anglickom a nemeckom jazyku, na ktorom sa zúčastnili aj naši žiaci – víťazi školského kola v kategórii 2D.

cervene stuzky 2017 intro

V rámci jedenásteho ročníka kampane Červené stužky sa uskutočnila Olympiáda zdravia a bezpečnosti v školách 2017.

Konverzacia v CUJ

V októbri a novembri sa na našej škole konali školské kolá Olympiád v cudzích jazykoch, do ktorých sa zapojilo 26 žiakov. Všetci žiaci súťažili v kategórii 2D.

olympiada SJL intro

Dňa 12.&nbspmája 2017 sa v priestoroch Strednej odbornej školy technickej v Humennom konalo školské kolo Olympiády slovenského jazyka a literatúry.