účastníci BO

Dňa 20. marca 2019 sa naši žiaci z 1. a 2. ročníka zúčastnili na okresnom kole Biblickej olympiády, ktorá sa konala v priestoroch Cirkevnej spojenej škole na Duchnovičovej ul. 24 v Humennom.

deutschland image

Po víťazstve na obvodnom kole sa náš študent Ladislav Šepeľa prebojoval na krajské kolo súťaže, ktoré sa uskutočnilo dňa 14.2.2019 na Spojenej škole Dominika Tatarku v Poprade.

biblicka olympiada intro

Dňa 6. februára 2019 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Predmetom súťaže boli vybrané knihy Svätého písma: Starý zákon Kniha Rút a Prvá kniha kráľov, Nový zákon – Evanjelium podľa Matúša. Spoločnou témou vybraných kníh – Vernosť Pánovi.

Konverzacia v CUJ

V novembri sa na našej škole konali školské kolá Olympiád v cudzích jazykoch. Všetci žiaci súťažili v kategórii 2D.

Konverzacia v CUJ

Vo februári sa v Prešovskom kraji konali olympiády v cudzích jazykoch. Našu školu reprezentoval žiak Peter Gerboc z triedy IV.A, ktorý v kategórii 2D dosiahol úspech v nemeckom ako aj anglickom jazyku.

SK biblickej olympiady intro

Dňa 5. februára 2018 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Predmetom súťaže boli vybrané knihy Svätého písma: Starý zákon – Genezis kapitoly 12- 50, Nový zákon – Evanjelium podľa Marka. Spoločnou témou vybraných kníh – Poslušnosť Božiemu hlasu.

chemia

V dňoch 1. a 2. februára 2018 chemici súťažili v školskom kole chemickej olympiády v kategórii EF.

ekonomicka olympiada intro

Do 1. ročníka celoslovenskej súťaže „Ekonomická olympiáda“ sa zapojili aj študenti našej školy. Svoje znalosti z ekonómie a financií si vyskúšali v online testovaní v školskom kole, ktoré sa uskutočnilo dňa 18.01.2018.