Mikulasska horolezecka sutaz intro

Dňa 11.12.2018 Horolezecký oddiel Humenné zorganizoval po roku pre členov horolezeckého krúžku pri SOŠ technickej a nováčikov z horolezeckého oddielu Mikulášsku lezeckú súťaž v športovom lezení na rýchlosť a zručnosť na umelej stene v športovej hale.

Expert Geniality Show 2018 intro

Dňa 29.11.2018 sa uskutočnila súťaž EXPERT 2018. Žiaci si mohli vybrať jednu z tém: "Dejiny, udalosti, umenie", "Svetobežník", "Do you speak English?", "Tajomstvá prírody", "Góly, body, sekundy".

Zenit 2018 intro

Dňa 27.11.2018 sa uskutočnilo krajské kolo Zenit v elektronike. Miestom konania súťaže bola Spojená škola Prešov. Našu školu reprezentovali, v kategórií A Dávid Pasternák z triedy IV.A. V kategórií B súťažil Martin Matta z II.C triedy.

súťaž VSD 2018 intro

Dňa 12.06.2018 sa uskutočnil už 11. ročník vedomostnej súťaže VSD z oblasti elektrotechniky a energetiky pre žiakov 1. a 2. ročníka stredných elektrotechnických škôl.

Makro fotografia intro

Na konci apríla bola vyhodnotená fotosúťaž na tému "Makro fotografia". Do súťaže sa zapojilo 10 žiakov, ktorí spolu do súťaže odovzdali 28 fotografií.

enersol SK intro

Enersol-SK je súťaž Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu, zameraná na problematiku využívania alternatívnych zdrojov energie v oblasti úspor energie, obnoviteľných zdrojov energie, znižovania emisií v doprave, vytvárania  trvalého  vzťahu k ochrane životného prostredia.

soc logo

Dňa 06.04.2018 sa uskutočnilo krajské kolo 40. ročníka súťaže SOČ na SPŠ elektrotechnickej v Prešove. Svoje práce predstavilo 184 žiakov v 17 súťažných odboroch. Našu školu reprezentovalo 10 žiakov s 8 prácami v 6 súťažných odboroch.

junior internet intro

V dňoch 23. a 24. marca 2018 sa na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave uskutočnil 13. ročník súťažnej konferencie Junior Internet 2018.