Mikulasska horolezecka sutaz intro

Dňa 11.12.2018 Horolezecký oddiel Humenné zorganizoval po roku pre členov horolezeckého krúžku pri SOŠ technickej a nováčikov z horolezeckého oddielu Mikulášsku lezeckú súťaž v športovom lezení na rýchlosť a zručnosť na umelej stene v športovej hale.

Pre nádejných lezcov boli pripravené cesty, ktoré preverili nielen ich silu, ale aj vytrvalosť. Celkovým víťazom súťaže žiakov z horolezeckého krúžku sa stal Renné Florián z III.B. Symbióza súťaživosti, chute prekonávať aj neprekonateľné, perfektná atmosféra sprevádzali tieto preteky v Humennom tohto druhu.

Ďakujeme všetkým súťaženia-chtivým, každému kto obetoval zo svojho pohodlia a kto posunul svoju latku o niečo vyššie. Verím, že sa o rok stretneme znova.

• 01_Ceny_pre_víťazov
  • 02_pózovanie_pre_súťažou