usmev ako dar intro

Dňa 14.12.2017 sa žiaci Strednej odbornej školy technickej rozhodli opäť pomôcť zapojením do zbierky Úsmev ako dar pre tých najmenším, najslabších, najnevinnejších, ktorí potrebujú primárnu pomoc, opateru, a hlavne veľa lásky.

darovanie krvi intro

Každoročne sa na Strednej odbornej škole technickej v Humennom konajú rôzne akcie, ktoré prinášajú nielen úspechy, radosť, ale niektoré môžu zachrániť aj život.

modry gombik intro

Týždeň od 15. až 21. mája 2017 sa na Strednej odbornej škole technickej v Humennom niesol v znamení „Modrého gombíka“.

usmev ako dar intro

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci krízovým rodinám.

Cistenie Podskalky intro

Posledná aprílová sobota patrila čisteniu horolezeckej oblasti Podskalka. Už viac ako 40 rokov sa o túto tradíciu stará Horolezecký oddiel Humenné.

zber pet vrchnakov intro

Dňa 16.1.2017 bola na SOŠT v Humennom ukončená zbierka vrchnákov, ktorá trvala  približne 5 mesiacov. Zber vrchnákov bol určený pre malého Šimonka Tokára. Narodil sa predčasne v 31. týždni a v dôsledku toho má centrálnu koordinačnú a centrálnu tonusovú poruchu.

studentska stafeta intro

Študentská štafeta pomoci 2016 je projekt, do ktorého sa môžu každoročne zapojiť všetky stredné školy z Humenného. Stredná odborná škola technická nebola výnimkou.

biela pastelka

Občianske združenie Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska organizuje každoročne celonárodnú verejnú dobročinnú zbierku na pomoc nevidiacim a slabozrakým občanom pod názvom „Biela pastelka“.