Erasmus charta

Stredná odborná škola technická v Humennom získala v roku 2019 Chartu pre odborné vzdelávanie a prípravu. Charta je určená výlučne pre organizácie, ktoré v minulosti kvalitne organizovali mobility OVP pre žiakov a je zárukou kvality realizovaných medzinárodných projektov.

kemp Lešť intro

Posledný víkend pred vysvedčením strávili študenti, ktorí vyhrali krajský branný súboj: Viliam Kovaľ, Matúš Mydlo, Jakub Rosoľanka, Rastislav Sivčo, Benjamín Bačovčin, v najväčšom výcvikovom tábore na Slovensku, v Lešti.

zachrana netopiera intro

I všedný deň môže byť bohatý. Aký by človek mal byť? Podľa môjho názoru človek je taký, aký je a záleží od okolností, aby to dobré, čo má v sebe mohol úspešne v živote realizovať.

novylevel

Svet technológií sa neustála posúva dopredu a ak chceme byť na tento svet pripravení, bez vyskúšania si týchto technologických noviniek to bohužiaľ nie je možné. Týka sa to aj vzdelávania. Moderných a kvalitne vybavených učební nikdy nie je dosť, a preto je na čase, posunúť vzdelávanie na nový level.

Deň Bukózy 2018 intro

Dňa 23. júna sa konal 19. ročník Dňa BUKÓZY 2018, počas ktorého sa aj napriek nepriazni počasia zabávali zamestnanci, ich rodinní príslušníci, bývalí zamestnanci, pozvaní hostia a tí najcennejší účastníci, deti. Na futbalovom štadióne v Nižnom Hrušove ich čakalo okrem atraktívneho programu plného súťaží aj mnoho prekvapení.

Fedorčák ocenenie intro

Plaketou Lux mentium – Svetlo poznania bol dňa 12. júna 2018 v divadle Jonáša Záborského v Prešove ocenený Matúš Fedorčák, žiak Strednej odbornej školy technickej v Humennom. Je to významný úspech pre školu, keďže náš žiak bol medzi 20 ocenenými žiakmi z celého Prešovského kraja. Slávnostnú atmosféru udeľovania ocenení doplnil bohatý kultúrny program, v ktorom účinkovali žiaci stredných škôl z Prešovského kraja.

amos 2018 intro

Dovoľte mi predstaviť vám anketu o najobľúbenejšieho učiteľa, učiteľku na Slovensku Zlatý Amos. Je to prestížna zábavná súťaž pre učiteľov a ich žiakov s možnosťou získania finančnej výhry v rôznych kategóriách.

imatrikulacia intro

Druhý novembrový pondelok, 13.11.2016, patril na Strednej odbornej škole technickej v Humennom prvákom. Už tradične sa na 6. a 7. vyučovacej hodine podrobili každoročnému rituálu – imatrikulácii prvákov.