Deň Bukózy 2018 intro

Dňa 23. júna sa konal 19. ročník Dňa BUKÓZY 2018, počas ktorého sa aj napriek nepriazni počasia zabávali zamestnanci, ich rodinní príslušníci, bývalí zamestnanci, pozvaní hostia a tí najcennejší účastníci, deti. Na futbalovom štadióne v Nižnom Hrušove ich čakalo okrem atraktívneho programu plného súťaží aj mnoho prekvapení.

Oficiálny program otvoril slávnostným príhovorom prezident SKUPINY SPOLOČNOSTÍ BUKÓZA HOLDING, pán Ján Ďurian a predseda predstavenstva akciovej spoločnosti BUKÓZA HOLDING, pán Jaroslav Fic. Spolu s moderátorkou podujatia Veronikou Hatala otvorili súťažnú časť prečítaním sľubu športovca a prianím, aby sa tento deň niesol v duchu fair-play, pohody, lásky a vzájomného porozumenia. Bolo pripravených viacero súťaží pre deti a zamestnancov, ale tou najzaujímavejšou a každoročne najviac sledovanou bola súťaž vo varení guľášu. Aj tento rok sa okrem 10 bukozáckych mužstiev zúčastnili aj mužstvá základných a stredných škôl:

 • ZŠ Juh Vranov n/T
 • ZŠ Bernolákova Vranov n/T
 • Gymnázium Vranov n/T
 • SOŠ technická Humenné

Našu školu reprezentovali Ing. Stanislav Onderišin, Ing. Ján Žinčák, Ing. Mgr. Miroslav Kalanin, PhDr. Viktor Cerula a p. Tomáš Barančík. Kultúrny program obohatili aj naši žiaci Maroš MotykaMatej Maguščák ľudovým spevom sprevádzaný akordeónom. O celodennú zábavu a povzbudzovanie počas súťažného zápolenia sa starali animátori, rozprávkové postavičky, moderátorka a zároveň speváčka Veronika Hatala. O dobrú náladu sa postarala kapela Drišľak a Lukáš Adamec.

Už teraz sa tešíme na pozvanie na 20. ročník Dňa BUKÓZY.


Fotogaléria z akcie

 • Deň_Bukózy_2018-01
 • Deň_Bukózy_2018-02
 • Deň_Bukózy_2018-03
 • Deň_Bukózy_2018-04
 • Deň_Bukózy_2018-05
 • Deň_Bukózy_2018-06
 • Deň_Bukózy_2018-07
 • Deň_Bukózy_2018-08
 • Deň_Bukózy_2018-09
 • Deň_Bukózy_2018-10
 • Deň_Bukózy_2018-11
 • Deň_Bukózy_2018-12