Tohto roku sa na Strednej odbornej škole technickej v Humennom uskutočnil už štvrtý ročník odbornej stáže študentov v zahraničí v rámci projektu Erasmus+.

Tohto roku sa na Strednej odbornej škole technickej v Humennom uskutočnil už tretí ročník odbornej stáže študentov v zahraničí v rámci projektu ERASMUS+.

Tohto roku sa na Strednej odbornej škole technickej v Humennom uskutočnil už druhý ročník odbornej praxe študentov v zahraničí v projekte ERASMUS+.

Strednej odbornej škole technickej v Humennom bol schválený nenávratný finančný príspevok z Európskeho sociálneho fondu a štátneho rozpočtu na projekt s názvom „Modernizácia odbornej prípravy za účelom uplatnenia vedomostí a zručností pre súčasný trh práce“, kód projektu ITMS: 26110130612.